Elektroninis valdymas

Priekinis valdymo skydelis 

priekine panele b

1 – Elektroninis valdiklis KR-5
2 – Įjungimo/išjungimo  mygtukas
3 – Ventiliatoriaus mygtukas

Galinis valdymo skydelis

galine panele 2014

1 – Cirkuliacinio siurblio pajungimo rozetė
2 – Termosaugiklis
3 – Elektrosaugiklis

 

Valdiklis KR-5 valdo oro padavimo į katilo Astra B degimo kameras kiekį, reguliuodamas ventiliatoriaus darbo stiprumą. Degimo proceso metu ventiliatoriaus apsukos yra keičiamos, pasibaigus degimui, katilo temperatūrai nukritus žemiau 75°C ir nustatytą laiką vėl nepakilus, ventiliatorius yra išjungiamas. Valdikliu galima nustatyti iš katilo išeinančio vandens temperatūrą 65- 90°C ribose. Jis taip pat valdo cirkuliacinį siurblį, įjungdamas jį prie 60°C, ir išjungdamas, kuomet temperatūra nukrinta žemiau 58°C. Siurblio įjungimo/išjungimo temperatūrą galima perprogramuoti. Astra B katilo valdiklis reaguoja į katilo šilumokaityje esančio vandens temperatūrą. Jis taip pat turi vieną laisvą išėjimą, kuris gali būti naudojamas kitų vartotojo katilinės prietaisų valdymui.

Elektroninis Astra B katilo valdymas turi keletą esminių privalumų prieš termostatinį. Šiuo valdymo tipu degimo procesas valdomas efektyviau, katilas lanksčiai reaguoja į įkrovos degimo temperatūrų pokyčius  per ventiliatoriumi paduodamo į degimo kameras oro kiekį, dėl to mažiau sunaudojama kuro, didesnis šilumos kiekis perduodamas šildymo sistemai, mažiau lieka pelenų. Elektroninio Astra B katilo valdymo pultas suprojektuotas aiškiai ir suprantamai vartotojui, jame nėra nereikalingų ir nenaudojamų funkcijų, jis yra patikimas ir ilgaamžis.

Elektroninis valdiklis KR-5:
1 – skaitmeninis temperatūros indikatorius;
2 – temperatūros nustatymo mygtukai;
3 – lemputė "Šildymas",
4 – lemputė "Užgeso",
5 – lemputė "Siurblys veikia",
6 – lemputė “Ventiliatorius veikia“,
7 – programuojamo išėjimo valdymo mygtukas,
8 – lemputė “Programuojamas išėjimas“.
valdiklis KR5Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus Skaitykite daugiau

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk