Termostatinis valdymas

Priekinis valdymo skydelis


termostatinis_valdymas

Galinis valdymo skydelis


el valdymas_new2

1 – Termoreguliatorius
2 – Termometras
3 – Įjungimo/išjungimo mygtukas
4 – Ventiliatoriaus įjungimo/išjungimo mygtukas
    1 – Termosaugiklis
    2 – Elektrosaugiklis

 Termostatinis valdiklis valdo katilo ventiliatorių ir sistemos cirkuliacinį siurblį. Ventiliatoriaus įpučiamą oro srautą valdo traukos reguliatorius FR124, priverdamas oro padavimo angą. Pasiekus nustatytą temperatūrą, ventiliatorių išjungia katilo darbinis termostatas. Ventiliatoriaus apsukos darbo metu nesikeičia. Perjungėjo padėtyje 0...60°C ventiliatorius veikia ištisai. Centrinėje padėtyje ventiliatorius yra išjungtas. Katilui pasiekus 60°C vandens temperatūrą, perjungėją reikia nustatyti į padėtį 60...95°C, tuomet ventiliatorius bus išjungtas automatiškai, kai degimas katile baigsis.

 Papildomas siurblio termostatas įjungia šildymo sistemos cirkuliacinį siurblį, pasiekus 60°C vandens temperatūrą katile, ir išjungia, kuomet temperatūra šildymo sistemoje tampa žemesnė kaip 60°C.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus Skaitykite daugiau

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk